Leden 2016

Téma týdne

29. ledna 2016 v 10:28 | Erča
Ahoj!
Dneska jsem se rozhodla napsat článek o tématu týdne "čekám". Pojala jsem to spíš čekala jsem, snad to nevadí. Asi od svých 5 nebo 6 jsem strašně chtěla pejska. Několikrát ročně jsem to řešila s rodiči... No prostě jsem ho moooooooooc chtěla a tento rok to konečně vyšlo!!! Začala to v létě, kdy jsme se známýma jeli k moři. Tam jsem se doslechla o jejich pejsku a rase. Jakmile jsme se vrátily šli jsme na návštěvu a viděli jsme ho naživo. Byl úžasný! Potom nám řekli, že ho mají od super chovatelky, která by letos na podzim měla mít další vrh. Pak jsme to moc neřešili, ale jednou k večeru nám známá volala, že se úplně náhodou uvolnilo jedno štěňátko od té chovatelky (jinak všechny byla zabraná ještě před narozením).Byla to náhoda. Po asi třech dnech se rodiče rozhodli, že ho tedy koupíme! Měla jsem neskutečnou radost!!! Dneska jsou naší milované Colettce ( tak se jmenuje to štěně) 4 měsíce. Je moc učenlivá a šikovná Usmívající se je to prostě moje holky Mrkající.

Doufám, že se vám tento článek líbil. Je to zároveň můj první pořádný článek

Mám vás ráda, vaše Erča

Úvod

28. ledna 2016 v 22:10 | Erča
Takže ahoj!
Před chvílí jsem si založila blog a moc moc moc se těším až tady budu přidávat nové příspěvky. Teď vám tady asi napíšu pár informací o mě:
-moje jméno je Erika
-je mi 12 let
-mám 2domácí mazlíčky (určitě o nich ještě uslyšíte)
Myslím, že to na začátek stačí, kdyžtak někdy jestě něco připíšu. Pokud by jste měli do taz napište. Snad se tady brzo zorientuju a zjístím jak se co dělá. Tak mám v plánu napsat něco na téma týdne, tak snad to správně pochopím a bude to super článek. Dneska se dávalo vysvědčení, tak co jste dostali? Usmívající se

Ahoj příště, vaše EriS vyplazeným jazykem