Téma týdne

29. ledna 2016 v 10:28 | Erča
Ahoj!
Dneska jsem se rozhodla napsat článek o tématu týdne "čekám". Pojala jsem to spíš čekala jsem, snad to nevadí. Asi od svých 5 nebo 6 jsem strašně chtěla pejska. Několikrát ročně jsem to řešila s rodiči... No prostě jsem ho moooooooooc chtěla a tento rok to konečně vyšlo!!! Začala to v létě, kdy jsme se známýma jeli k moři. Tam jsem se doslechla o jejich pejsku a rase. Jakmile jsme se vrátily šli jsme na návštěvu a viděli jsme ho naživo. Byl úžasný! Potom nám řekli, že ho mají od super chovatelky, která by letos na podzim měla mít další vrh. Pak jsme to moc neřešili, ale jednou k večeru nám známá volala, že se úplně náhodou uvolnilo jedno štěňátko od té chovatelky (jinak všechny byla zabraná ještě před narozením).Byla to náhoda. Po asi třech dnech se rodiče rozhodli, že ho tedy koupíme! Měla jsem neskutečnou radost!!! Dneska jsou naší milované Colettce ( tak se jmenuje to štěně) 4 měsíce. Je moc učenlivá a šikovná Usmívající se je to prostě moje holky Mrkající.

Doufám, že se vám tento článek líbil. Je to zároveň můj první pořádný článek

Mám vás ráda, vaše Erča
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mykolas Caine Mykolas Caine | 29. ledna 2016 v 12:51 | Reagovat

No, popravdě... moc nelíbí, moc krátký! Šlo to určitě napsat lépe, vynechat úvodní keci okolo a trochu to rozvést, omlouvám se.

2 Erča Erča | 29. ledna 2016 v 21:45 | Reagovat

Mykolas Caine nemusíš se omlouvat, mě to sice krátký nepřije, ale tak... jsem tu nová a pokusím se to zlepšit, ale na jednu stranu jsem taky ráda, že jsi napsala. moc díky za koment a pokusím se zlepšit

3 Erča Erča | 29. ledna 2016 v 21:50 | Reagovat

[1]: jo a taky prosím neměla by jsi nějaký nápad na článek? nevím o čem mám psát... předem díky

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama